LaserScope Nd:Yag to zabieg pozwalający skutecznie i szybko pozbyć się problemów z pajączkami, popękanymi naczyniami krwionośnymi a nawet drobnymi żylakami! To metoda, która pozwala bez bolesnych operacji i długiej rekonwalescencji przywrócić zdrowy wygląd skóry oraz wpływa na poprawę jakości życia.

Lasera Nd:YAG firmy LaserScope używany jest do wykonywania różnorodnych zabiegów. Ma on szerokie zastosowanie w leczeniu i korekcji pęknięć naczyń krwionośnych znajdujących się w głębokich warstwach skóry i pod nią. Jest to możliwe dzięki fali świetlnej o długości 1064nm wykorzystywanej w laserach tego typu.

Dzięki zabiegom LaserScope Nd:Yag można usunąć:

pajęczaki nóg,
włókniaki,
brodawki,
teleangiektazje, czyli pęknięcia naczynek krwionośnych w obrębie twarzy,
rubinki,
naczyniaki gwiaździste,
łojotok,
drobne żylaki,
żyły siateczkowate.

Przebieg zabiegu:

1. Specjalista dezynfekuje skórę w miejscu przeprowadzania zabiegu oraz dezynfekuje głowicę urządzenia.
2. Pacjent ubiera okulary ochronne.
3. Specjalista przykłada głowicę lasera kolejno we wszystkie miejsca objęte widocznymi zmianami naczyniowymi i strzela w nie wiązką światła laserowego. W trakcie zabiegu niektórzy pacjenci odczuwają niewielki dyskomfort. Po zabiegu może wystąpić chwilowy wzrost ciepłoty ciała oraz miejscowe zaczerwienienia, które szybko mijają.

Efekty kuracji

Już po pierwszym zabiegu widoczna jest poprawa w miejscu użycia lasera Nd:YAG, jednak jeśli zmiany naczyniowe są znaczne wówczas konieczne jest przeprowadzenie jeszcze 2 – 3 zabiegów, aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty.

 

Przeciwwskazania:

  • opalenizna
  • zmiany zakrzepowe
  • czynna choroba nowotworowa
  • ciąża
  • epilepsja
  • rozrusznik serca
  • stosowanie preparatów światłouczulających

Cena:

300zł – 1500 zł w zależności od ilości zmian